• принцеза шарлин

ФОТО | „Најтажната принцеза на светот“ конечно насмеана: Шарлин вторпат во јавноста по лекувањето

Принцезата Шарлин од Монако конечно се враќа на јавниот живот. На турнирот во рагби вчера принцезата блесна во совршена модна комбинација опкружена со своето семејство, принцот Алберт и нивните деца принцезата Габриела и принцот Жак.   View this post on Instagram   A post shared by HSH Princess Charlene (@hshprincesscharlene) Да потсетиме, Шарлин (44) минатата …

ФОТО | „Најтажната принцеза на светот“ конечно насмеана: Шарлин вторпат во јавноста по лекувањето Read More »