Tag : прекрасен

Забава Магазин Магазин слајдер Семејство

Се што е потребно за живот го сместиле во 25 квадрати: Од камп приколка направиле вистински рај за уживање и релаксација! (ВИДЕО)

Слободен печат
Во оваа куќа, буквално секој агол е максимално искористен… Оваа неверојатна куќа на тркала, во која е сместено се што е потребно, е направена во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Вакво нешто одамна не сте виделе: Импозантниот имот на Шон Конери во Ница целосно ќе ве хипнотизира! (ФОТО)

Слободен печат
Ѕирнете во оваа вила од соништата… Поранешниот дом на Шон Конери во Ница е на продажба по цена од 30 милиони евра. Станува збор за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бочели на прекрасен начин му го честиташе 70-от роденден на Стиви Вондер (ВИДЕО)

Слободен печат
Легендата на светската музика Стиви Вондер денес, 13 мај, го слави својот 70-ти роденден. На славниот музичар ми пристигнаа честитки од сите краеви на светот,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Објавени потресните мемоари на славниот актер во врска со Анџелина Џоли: Таа е ангел, најголем од сите…

Слободен печат
Вал Килмер (60) во својата нова книга „I’m Your Huckleberry“ пишува за врската со Анџелина Џоли (44), која ја запозна на снимањето на драмата „Александар...
Еспресо Мода

Кралицата Летиција не знае да погреши: Еве како се носи овој прекрасен фустан со есенски мотиви! (ФОТО)

Слободен печат
Кралицата Летиција (47) се појави на хуманитарниот саем во Мадрид на кој се собира пари за организацијата „Nuevo Futuro“, која обезбедува дом за децата без...
Еспресо Убавина

Сакате дланки со прекрасен младешки изглед? Постојат 5 трикови кои ќе ви помогнат да го постигнете тоа!

Слободен печат
Дланките најчесто ја покажуваат вистинската возраст бидејќи тие стареат многу побрзо од лицето. Но, добро е да знаете дека можете да го избегнете ова доколку...