• постоеа

ФОТО I Денес не би била најубава доколку не постоеа естетските корекции: Еве како изгледала Бела Хадид пред да замине на бројните операции!

Малкумина знаат како манекенката која пред некоја година беше прогласена за најубавата жена на светот, изгледала пред пластичните операции кои ги направила на себеси. На Инстаграм се почести се профилите кои поставуваат слики од познатите личности пред и после пластичните опарации, а токму на еден таков профил се појави и фотографија од познатата манекенка Бела …

ФОТО I Денес не би била најубава доколку не постоеа естетските корекции: Еве како изгледала Бела Хадид пред да замине на бројните операции! Read More »