1.1 C
Скопје

Tag : порача

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

1,4 милиони луѓе бараат славната актерка да добие отказ, а таа порача: Се враќам!

Слободен печат
Откако петицијата во која луѓето сакаат Амбер Хард да добие отказ собра повеќе од милион потписи и стана една од најпотпишуваните петиции некогаш, Амбер откри...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бред Пит и Џенифер Анистон водеа секси разговор – Таа му порача дека е секси (ВИДЕО)

Слободен печат
Благодарение на апликацијата „Zoom“, но и добротворната организација „Core“ која помага во текот на пендемијата на коронавирусот, на Фејсбук се собраа најголемите холивудски имиња на...
Жена Магазин Магазин слајдер

Кралот на високите потпетици порачa: Ова е единствениот модел на сандали кој ви е потребен ова лето! (ФОТО)

Слободен печат
Маноло Бланик, некрунисаниот крал на високите потпетици и славен дизајнер порачува кој е ултимативниот модел на сандали за ова лето. Тој е човек чие име...
Вести Свет

Закерберг со предлог до Трамп: „Олади малку“

Слободен печат
Извршниот директор на Фејсбук, Марк Цукерберг откако беше прозван од Доналд Трамп, критикуваше дека „изборот на зборови од страна на американскиот претседател ја довел компанијата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Арнолд Шварценегер (72) направи шпага, Сталоне му порача „човек од гума“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Славниот актер Арнолд Шварценегер (72) во стилот на својот колега Жан Клод Ван Дам направи шпага. Во видеото кое го објави на Инстаграм профилот славниот...
Магазин Сцена

Бранко Коцкица го прослави роденденот и порача: Останете дома! (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатиот Бранко Миличевиќ – Коцкица на кој веруваме се сеќавате сите го прослави 74-от роденден во изолација. Од својот дом, во кој седи во карантин...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Линдзи Лохан по 12 години објави тизер за новата песна и порача: Се вратив! (ВИДЕО)

Слободен печат
После силните скандали и последниот сингл кој го објави во 2008 година, таа се враќа на сцената. По дванаесет години откако го објави последниот сингл,...
Еспресо Шоу биз

МАЈЛИ САЈРУС МУ ПОРАЧА: Јас сум повеќе маж отколку што ти некогаш ќе бидеш! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката и актерка Мајли Сајрус неодамна се разведе од Лиам Хемсворт откако беше фатена како разменува нежност со Кетлин Картер на италијанското езеро Комо. Многу...