појава Archives - Слободен печат

Tag : појава

Еспресо Убавина

ДАМИ, ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ: Опасно е да ставате парфем на овој дел од телото!

Слободен печат
Парфемите содржат високи количини на алкохол кој штетно делува на косата, поточно ја суши. Дури и од едно или две прскања можат да бидат видливи...
Еспресо Секс

Ви се случува и на вас? Честа појава по сексот која (најчесто) не треба да ве загрижува!

Слободен печат
Доколку понекогаш после сексот плачете, не сте осамени и тие солзи се сосема нормални. Солзите по сексот можат да бидат среќни солзи, солзи од олеснување...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Анистон (50) во црн кожен фустан: Појава за паметење! (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Анистон се врати на црвениот тепих и изгледа неверојатно! Актерката се појави на премиерата на својот најнов филм „Мистериозно убиство“ во атрактивен кожен мини...