Tag : побара

Вести Македонија Слајдер

ДИК побара одложување на изборите

МИА Агенција
Државната изборна комисија (ДИК) пред утрешниот состанок на Советот за безбедност свикан кај претседателот Стево Пендаровски во врска со ширењето на коронавирусот побара од државниот...
Еспресо Секс

Знаци кои ЈАСНО покажуваат дека ТОЈ никогаш НЕМА ДА ВЕ ПОБАРА ЗА ЖЕНА!

Слободен печат
Некои мажи имаат проблем со сериозното врзување, поради што ретко се женат за своите партнерки. Ви претставуваме кои знаци откриваат дека мажот нема брак на...
Еспресо Секс

5 нешта кои секој задолжително треба да ги побара во љубовната врска

Слободен печат
Љубовта не е најважното нешто во една врска, потребно е и време и внимание со цел таа да опстане. Но некои луѓе можеби се плашат...
Еспресо Шоу биз

Жељко Јоксимовиќ се побуни за Тамара – Побара преиспитување на начинот на гласање (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот српски пејач Жељко Јоксимовиќ ја поддржа нашата претставничка Тамара на вчерашниот Евросонг, нарекувајќи ја победник. Тој вчера на својот Твитер профил напиша: „Време е...