Tag : пит дејвидсон

Еспресо Шоу биз

Аријана Гранде признава дека е преоптоварена со работата: „Потребна ми е пауза“

Слободен Печат
Аријана Гранде поминуваше низ турбулентен период предходните година и половина. Откако го објави својот долгоочекуван албум „Sweetener“, поп-пејачката ја погоди веста за самоубиството на нејзиното...