1 C
Скопје

Tag : педофил

Вести Свет Слајдер

„За народот херој, за судот криминалец“: Владимир убил педофил за да спаси деца, добил осум години затвор

Слободен печат
Владимир Санкин од Русија е осуден на осум години затвор откако го убил Владимир Зајцев (54), кој се обидел сексуално да нападне две деца. Санкин...
Вести Свет

ВИДЕО: Поранешен политичар кој сакаше да легализира детска порнографија обвинет за киднапирање на малолетно девојче во САД

И.И.
Нејтан Даниел Ларсон, од американската сојузна држава Вирџинија е обвинет за киднапирање на 12-годишно девојче, јави Си-Ен-Ен, додавајќи дека 40-годишниот педофил во моментов се наоѓа...
Вести Свет Слајдер

Затвореник силувал и задавил британски педофил: Сакав да почувствува што почувствувале и неговите жртви

Слободен печат
Педофилот Ричард Хакл кој отслужувал 22 доживотни затворски казни во Велика Британија е убиен во затворот, а неодамна започна судење за ликвидација во 2019 година...
Вести Свет

Трамп објави бизарен спот против Бајден, алудира дека е педофил (ВИДЕО)

Слободен печат
Доналд Трамп објави уште едно во низата видео снимки кој се комбинација на предизборните спотови и невкусни шеги насочени кон неговиот ривал Џо Бајден. Во...
Вести Свет

Подвиг за почит: Полицаец херој од Казахстан скокнал од 13 кат на зграда за да фати педофил

Слободен печат
Полицаец херој од Казахстан скокнал од прозорецот на 13. кат од зграда за да фати педофил осомничен за силување на 15-годишно девојче, пренесува Мирор. Бакитзан...
Вести Свет

Во Франција приведено лице, имал педофилски страници на тајни мрежи

МИА Агенција
Француски обвинители соопштија дека полицијата уапсила маж осомничен кој бил одговорен за тајни интернет-страници на тајни мрежи за педофилија што обезбедуваат порнографски видеа и фотографии...
Вести Свет Слајдер

Во САД ослободен педофил осуден на 1.000 години затвор

Слободен печат
Во САД педофил, кој е осуден на илјада години затвор, е ослободен на условна казна, пишува весникот „Њујорк тајмс”. Питер Малори, жител на американската сојузна...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Уапсена поранешната девојка на Епстајн: Ќерката на богатиот тајкун посредувала малолетнички на богати луѓе!

Васко Спасоски
ФБИ ја уапси Гилејн Максвел, поранешната девојка и соработничка на американскиот финансиер и осудуван педофил, Џефри Епстајн. Таа била уапсена во Бедфорд, во Њу Шемпшир,...
Вести Свет

Педофил намамил дете со слатки, а потоа го убил и го силувал неговиот труп (ФОТО)

Слободен печат
Ужасно злосторство се случило во Украина кога педофил силувал и задавил дете (12), откако го намамил со слатки и го одвел во напуштена зграда, пренесува...
Вести Свет

Затвореник до смрт претепа двајца педофили во затвор во САД

Слободен печат
Еден затвореник во Калифорнија преку писмо признал дека до смрт претепал двајца педофили во затвор, пренесува „Дејли меил“. Тоа се случило, како што пишува во...