• парис џексон

Ќерката на Мајкл Џексон порасна во вистинска убавица: Овој совет од нејзиниот татко таа никогаш нема да го заборави!

Парис Џексон, ќерката на познатиот пејач Мајкл Џексон, порасна во вистинска убавица. Таа помина низ многу турбулентен период во животот, но сепак успеа да одолее на многуте предизвици и сега гради успешна музичка кариера. Парис е родена во 1998 година, а уште оттогаш е во центарот на светското внимание поради славата на нејзиниот татко. Без …

Ќерката на Мајкл Џексон порасна во вистинска убавица: Овој совет од нејзиниот татко таа никогаш нема да го заборави! Read More »