Tag : облекла

Еспресо Мода

Кардашијан го облекла најтесниот фустан досега, а поради една работа сите гледале во нејзините нозе (ФОТО)

Слободен печат
За многумина Ким Кардашијан е модна икона, но мора да признаете дека и таа некогаш знае да направи моден пех. Добар пример за едно од...
Вести Свет

УРНЕБЕСНА СНИМКА: Се обидела да украде осум пара фармерки, ги ОБЛЕКЛА СИТЕ (ВИДЕО)

Слободен печат
Видео снимка на која се гледа како жена се обидува да украде фармерки во продавница станува вирална на интернет. Неверојатниот дел на снимката е тоа...
Еспресо Шоу биз

КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – Пејачката на црвениот тепих дошла во ПРОЅИРЕН ФУСТАН, под него не облекла ништо (ФОТО)

Слободен печат
Италијанската пејачка Рошел пристигна на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Рим облечена во мрежест, проѕирен фустан, па речиси не остави воопшто ништо за мечтаење....
Еспресо Шоу биз

Познатата пејачка ја облекла сукњата наопачки? Фановите ШОКИРАНИ кога забележале дека не носи гаќи (ФОТО)

Слободен печат
Фотографиите од овој настап на Селена со сукњата наопачки го заобиколија светот во краток рок и станаа вистински хит на социјалните мрежи. Младата американска пејачка...
Еспресо Мода

Серена Вилијамс го облекла најскапиот ОМЛЕТ на светот за најпрестижниот моден настан на светот (ФОТО)

Слободен печат
Дури и жените со најголем стил и моден вкус, понекогаш знаат да направат катастрофални грешки. На црвениот тепих, на овогодинешната Мет Гала, поминаа некои од...
MacedonianAlbanianBulgarian