Tag : носител

Вести Економија

Шеќеринска: Со вистински приоритети и соработка на властите успесите се видливи

Слободен печат
Градиме нова развојна македонска економија и создаваме услови за подобри работни места и повисоки плати, истакна Радмила Шекеринска, носител на кандидатската листа за пратеници од...
MacedonianAlbanian