18.8 C
Скопје

Tag : напиша

Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерот Џејмс Вудс (74) се вери со 42 години помладата Сара: Сите се смеат поради честитката која му ја упати Шерон Стоун!

Слободен печат
Изгледа дека оваа приказна многу му се допадна на Холивуд… Актерот Џејмс Вудс (74) е во центарот на вниманието поради веридбата со Сара Милер (32)...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Коки му напиша писмо на Дуле: Сите прашуваат за тебе, не те заборавиле!

Слободен печат
Вчера навршија точно седум години откако почина Душан Љубисављевиќ- Дуле, пејачот на познатото дуо „Дуле и Коки“. На 23 септември 2013 година, луѓето беа во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајката на Лејди Гага напиша книга, пејачката со гордост ја промовираше (ФОТО)

Слободен печат
Леди Гага важи за една од најпопуларните пејачки на светско ниво, а многупати низ различни интервјуа посочила дека мајка ѝ е нејзината најголема поддршка во...
Еспресо Шоу биз

За овие ПЕТ ЗБОРОВИ заработи 100.000 евра: Марина Туцаковиќ напиша само еден стих од песната која СИТЕ ЈА ЗНАЕТЕ

Слободен печат
Марина Туцаковиќ е автор на бројни хитови од балканската естрада, а многумина не знаат дека за една позната песна напишала само еден стих и за...
Еспресо Шоу биз

Кратко, но слатко: Вака принцот Хари и го честиташе 38 роденден на Меган (ФОТО)

Слободен печат
По овој повод принцот Хари и посвети објава на социјалната мрежа, Инстаграм. Покрај фотографијата од војвотката, тој напиша кратка, но слатка порака. View this post...