Tag : напиша

Еспресо Шоу биз

За овие ПЕТ ЗБОРОВИ заработи 100.000 евра: Марина Туцаковиќ напиша само еден стих од песната која СИТЕ ЈА ЗНАЕТЕ

Слободен печат
Марина Туцаковиќ е автор на бројни хитови од балканската естрада, а многумина не знаат дека за една позната песна напишала само еден стих и за...
Еспресо Шоу биз

Кратко, но слатко: Вака принцот Хари и го честиташе 38 роденден на Меган (ФОТО)

Слободен печат
По овој повод принцот Хари и посвети објава на социјалната мрежа, Инстаграм. Покрај фотографијата од војвотката, тој напиша кратка, но слатка порака. View this post...