најголем Archives - Слободен печат

Tag : најголем

Забава Магазин Технологија

Експлозија на метеор снимена над Сплит (ВИДЕО)

Слободен Печат
Камерите на глобалната метеорска мрежа која се наоѓа на Ѕвезденото село Мосор, во четвртокот вечерта снимиле спектакуларна експлозија на метеори. Како што пренесува Далмација денес...
Еспресо Хороскоп

Хороскопски знаци со најголем талент за лажење

Слободен печат
Некогаш, лагата е единствениот начин да се избегне расправија, иако помеѓу луѓето и понатаму владее ставот дека подобро е да се каже безусловната вистина. Без...
Еспресо Хороскоп

Кој е најискрениот хороскопски знак кој не може да поднесе лаги и измами?

Слободен печат
Овој хороскопски знак е најголемиот љубител на искреноста. Иако Овните се карактеризираат како егоистични, груби, па дури и агресивни, припадниците на овој хороскопски знак ги...