33.8 C
Скопје

Tag : мојот

Магазин Магазин слајдер Сцена

Кралицата нареди кршење на традицијата на погребот на принцот Филип: Никој не смее да ги посрами нејзиниот син и внук

Слободен печат
Принцот Филип ќе биде погребан во сабота, на поинаков начин од тоа што е вообичаено во кралското семејство… Традицијата според која членовите на кралското семејство...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | „Мојот сопруг е прекрасен, а бракот ни е совршен“: Лили Ален е нова жена откако се ослободи од пороците!

Слободен печат
Пејачката одлучи да живее како цел нормален свет, без алкохолот и немилите сцени кои често и се случуваа… Шармантната пејачка Лили Ален не ретко со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Принц Џексон: Не разбирав зошто луѓето толку го сакаат мојот татко

Слободен печат
„Сфатив дека мојот татко е славен пред 15-ина години, некаде на Блискиот исток. Се шетавме на улица и видов како не следат се повеќе луѓе....
Магазин Магазин слајдер Семејство

„Мојот син почина од коронавирус… но не така како што мислите!“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Пандемијата на коронавирусот предизвика кризи кај многу семејства. Откако12-годишниот Хејден изврши самоубиство, таткото Бред Ханстабл ја сподели тешката приказна на неговото семејство со цел да...
Жена Магазин Семејство

Видов што прави мојот сопруг и одвратно е: Дознав откако се венчавме, еднаш кога дојдов дома и почуствував…

Слободен печат
Некои бракови, најчесто оние кога паровите „рипнале во тавче“ без да живеат заедно (без разлика дали тука, на запад, низ свет) тонат поради новите сознанија...
Жена Магазин

Ова е мојот маж кој цел живот СТРОГО водеше сметка за здравјето: Јас пијам вино, тој цеден сок, јас шеќер, тој мед и ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА РАЗЛИКАТА МЕЃУ НАС (ФОТО)

Слободен печат
Мојот сопруг живееше најздраво на свет, а јас никогаш не сум водела сметка за исхраната. Кога направивме систематски преглед, доживеавме шок! Приказната за жената по...
Жена Магазин

Исповед на поранешна наркоманка: Сестра ми ми кажа дека избрала ПЕСНИ ЗА МОЈОТ ПОГРЕБ, јас само мечтаев да ЗЕМАМ ИГЛА (ФОТО)

Слободен печат
Меди Милер била само обична тинејџерка од Дулут во Минесота, пораснала во американско семејство од средна класа, се додека во тинејџерскиот период не се сретнала...