Tag : мет

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Мет Дејмон ќе го снима филмот „Зараза 2“ во Србија?

Слободен печат
Филмот „Зараза“, кој е снимен во 2011 година, доживеа голема популарност кога насекаде во светот се рашири коронавирусот. Имено, овој според многумина контроверзен проект на...
Магазин Семејство

Неверојатни фотографии од зависници кои се тргнале од дрогата (ФОТО)

Слободен печат
Зависноста од дрогата е многу сериозен проблем кој ги погодува младите луѓе ширум светот. Без оглед на причината за употреба на дрога на прво место,...
Еспресо Шоу биз

Одмор од соништата: НАЈПЛАТЕНИОТ холивудски актер со семејството во Италија (ФОТО)

Анита Митровска
Италијанската јужна обала се смета за идеално летувалиште за славните и богатите, а тоа не не чуди, бидејќи речиси сите тие ја избираат токму оваа...
Еспресо Мода

Серена Вилијамс го облекла најскапиот ОМЛЕТ на светот за најпрестижниот моден настан на светот (ФОТО)

Слободен печат
Дури и жените со најголем стил и моден вкус, понекогаш знаат да направат катастрофални грешки. На црвениот тепих, на овогодинешната Мет Гала, поминаа некои од...