• мбапе

Како фудбалските ѕвезди го поминуваат летниот одмор? (ФОТО)

Така, на пример младиот холандски фудбалер на Ајакс, Матијс де Лихт со неговата девојка Анеки Моленар уживаат во својот одмор на рајска дестинација која не открија. Потоа, шпанскиот менаџер на Манчестер сити, Пеп Гвардиола од фудбалот паузира играјќи голф на Коста Брава. View this post on Instagram ??‍♂️??‍♀️?? A post shared by Matthijs de Ligt …

Како фудбалските ѕвезди го поминуваат летниот одмор? (ФОТО) Read More »