Tag : мажот

Еспресо Шоу биз

Раперката на мажот за роденден му подари стриптиз и половина милион долари во кеш (ВИДЕО)

Слободен печат
Американската раперка Карди Би одлучи на својот сопруг Офсет да му приреди роденденска забава која ќе ја памети цел живот. И успеа во тоа! Алкохол...
Еспресо Шоу биз

ИСФРЛЕНА НА УЛИЦА СО ДВА КУФЕРИ: Познатата пејачка поминала низ вистинска АГОНИЈА кога мажот и го одземал синот!

Слободен печат
Иако преживеала вистински пекол, таа во јавноста секогаш е насмеана, позитивна и подготвена за шега. Љубовната приказна на Селма Бајрами и Мујо Мишиќ започнала пред...
Жена Магазин

ГИ ПОКАЖА ИСЕЧЕНИЦИТЕ КОИ МАЖОТ И ГИ НАПРАВИЛ СО НОЖ: Сања Маринковиќ ја раскажа НАЈМОРНИЧАВАТА СИТУАЦИЈА со која се сретнала

Слободен печат
Водителката Сања Маринковиќ зад себе има богато новинарско искуство, а во една прилика откри со каква ситуација се сретнала во текот на работилницата „Булевар на...
Жена Магазин

ЈА ЧИСТЕЛА КУЌАТА, ПА ДОЗНАЛА ШТО ПРОНАШОЛ МАЖОТ: Мистерија решена по 15 години (ВИДЕО)

Слободен печат
Пред петнаесетина години мајката на Лејси, Кеј го загубила својот дијамантски веренички прстен. По 38 години брак со Дејв, тој прстен добил на вредност, но...
Еспресо Шоу биз

Поради мажот сакала да стане мачка, по операциите го уништила лицето, а тој ја оставил (ФОТО)

Слободен печат
Лицето на Џослин Вајлденштајн (79) стана познато како пример за екстремната пластична хирургија која не може да ве остави рамнодушни. Ја нарекуваат жена мачка, но...
Еспресо Жена Магазин Секс

Што да направите за да спречите ТОЈ да ве изневери

Слободен печат
За многу жени најлошата работа што може да се случи во врската е изневерувањето, а голем дел од оние што биле изневерени не успеваат да...
Еспресо Секс

За позата 69 знаат сите, но дали сте ја пробале позата 70?

Слободен печат
Речиси сите ја пробале познатата поза 69, но во последно време се повеќе парови ја практикуваат позата 70. Името не го добила бидејќи наликува на...
Еспресо Секс

Знаеме дека сигурно сте слушнале за Г точката, но дали сте слушнале за П точката?

Слободен печат
Кога мажот ја стимулира Г точката кај жената, таа побрзо и полесно доживува интензивни оргазми, а таква точка кај мажите е П точката која е...
Еспресо Секс

Колку време мажот треба да „ИЗДРЖИ“ во сексот за да бидат задоволени двете страни?

Слободен печат
Еден час? Половина час? 15 минути? Колку би требало сексот да трае, поточно колку мажот би требало да „издржи“ за односот да им донесе задоволство...
Еспресо Секс

Јасни знаци дека TOJ никогаш нема да ве запроси

Слободен печат
Некои мажи имаат проблем со сериозното врзување, поради што ретко се женат за своите партнерки. Ви претставуваме кои знаци откриваат дека мажот нема брак на...