• машина

Си инсталирале машина за сладолед дома од 8.200 евра: Викторија Бекам не јаде благо

Викторија и Дејвид Бекам наводно инсталирале машина за сладолед во својот дом, која чини околу 8.200 евра. Имено, двојката го купила овој уред од американскиот синџир за брза храна „Венди“ и го сместиле во нивниот дом во Котсволд.   View this post on Instagram   A post shared by David Beckham (@davidbeckham) Според „The ​​Sun“, …

Си инсталирале машина за сладолед дома од 8.200 евра: Викторија Бекам не јаде благо Read More »