8 C
Скопје

Tag : Марк Ентони

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Поранешниот сопруг на Џеј Ло повторно заљубен: Ова е новата партнерка на Марк Ентони!

Слободен печат
Веста дека американскиот пејач влегол во врска со ријалити ѕвездата одекна во светот… Пејачот Марк Ентони (52) и поранешен сопруг на Џенифер Лопез повторно е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Марк Ентони изнесе непознат детаљ за Џенифер Лопез: Таа сакаше да се прикрадува и да ги прислушува своите вработени

Слободен Печат
Марк Ентони, поранешниот сопруг на пејачката и актерка Џенифер Лопез, тврди дека неговата поранешна сопруга ги прислушувала нејзините вработени. Овој бизарен детаљ од нивниот десетгодишен...
Еспресо Шоу биз

Бившиот сопруг на Џенифер Лопез остана без јахтата: Пламенот ја проголтал за неколку минути

Слободен печат
Луксузната јахта на Марк Ентони, бившиот сопруг на Џенифер Лопез, изгорела и потонала во пристаништето во Мајами, а од неа останале само изгорените даски. Пејачот...
Еспресо Шоу биз

Марк Ентони објави фотка со Џенифер Лопез и нивната ќерка: Пејачот напиша коментар со кој ќе ве „купи“ (ФОТО)

Слободен печат
Многумина ќе се согласат со тоа дека Марк Ентони (51) и Џенифер Лопез (50) се можеби најдобриот пример како поранешни сопружници треба да се однесуваат...