• лени кравиц

„Утринско“ кафе со Лени Кравиц: Дали е горко или слатко како неговите мускули?

57-годишниот музичар Лени Кравиц ги возбуди фановите и следбениците на социјалните мрежи откако ги покажа своите стомачни мускули на фотографија на својот инстаграм – профил. На објавата на неговиот инстаграм – профил кој ги разгори коментарите Кравиц се појавува со раскопчана тигреста кошула и држи мока кафе машина во раката, откривајќи дека се буди во …

„Утринско“ кафе со Лени Кравиц: Дали е горко или слатко како неговите мускули? Read More »