Tag : лејди ди

Магазин Магазин слајдер Сцена

На денешен ден е родена принцезата Дијана: Нејзините синови требало да носат други имиња, но нејзината желба победила (ФОТО)

Слободен печат
Да е жива принцезата Дијана денес би била свекрва и баба на четири внучиња… На денешен ден 1961 година е родена Дијана Спенсер. На точно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сите зборуваат само за еден детаљ: Дејвид Бекам објави фотографии од својата мајка и предизвика големо внимание (ФОТО)

Слободен печат
Фотографиите со неговата мајка предизвикаа бројни реакции помеѓу следбениците на фудбалерот на Инстаграм. Дејвид Бекам објавил семејни фотографии со својата мајка Сандра Бекам, но веројатно...
Еспресо Шоу биз

ДЕНЕС ЌЕ Ѝ БЕШЕ РОДЕНДЕН: Детали од потресните исповеди на непрежалената принцеза

Слободен печат
Често се прашувала зошто кралицата ја одобрува токму неа како сопруга за Чарлс...
Еспресо Шоу биз

ВИЛИЈАМ НЕ ГО НАПРАВИ ТОА: Откако стана татко, Хари ѝ оддаде почест и на лејди Ди

Слободен печат
Со ова, Хари додаде подеднаква почит на семејството на својата покојна мајка, како и на семејството на татко му....