Tag : криси тиген

Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тиген на Твитер ја обвинуваат за педофилија поврзана со кругот на Епстајн: Блокирав милион луѓе!

Слободен Печат
Американската манекенка и позната тв-личност Криси Тиген (34) се пожали на друштвените мрежи како се нашла во средиштето на теориите на заговор, чиј припадници ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кајли Џенер и Криси Тиген со провокативни видеа на Инстаграм ги оставија своите фанови без зборови! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Познатите ѕвезди уживаат во сончевите денови и постојано објавуваат видеа како уживаат покрај своите огромни базени во костими за капење. Ријалити ѕвездата Кајли Џенер и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Се фотографираше на гинеколог „Не заборавајте на тоа иако на светот му се ближи крајот“ (ФОТО)

Слободен печат
Криси Тиген на својот Инстаграм профил објави фотографија од гинеколошка ординација. Под фотографијата таа ги потсети жените за важноста од редовните прегледи. „Не заборавајте редовно...
Еспресо Шоу биз

Најсексапилниот маж на светот сака само една жена: Џон Леџенд го открива рецептот за успешен брак! (ФОТО)

Слободен Печат
Пејачот Џон Леџенд и манекенката Криси Тиген се запознаа уште во 2007 година на снимањето на неговиот спот за песната „Stereo“. Криси била ангажирана да...