Tag : краси

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Џуди Денч – Најстарата жена на насловната во историјата на магазинот Вог (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Џуди Денч (85) е најстарата жена во историјата на магазинот Вог која ја краси насловната страница на јунскиот број на британското издание на овој...
Жена Магазин

Поранешното момче и го уништи лицето, таа закрепна и сега ги краси насловните страници (ФОТО)

Слободен печат
Британската водителка и инфлуенсерка Кејти Пајпер (36) уште еднаш проговори за страшното искуство кое го доживеа во 2008 година. Нејзиното тогашно момче – Даниел Ланч...