• компир

Совршено мезе за ладни денови – потребни ви се само три состојки

Со наездата на рецепти на инстаграм „reels“, човек кој сака да готви неминовно ќе се инспирира. А слободните денови и продолжените викенди со дожд беа комплетно исполнети со храна, мезиња, готвење и откривање нови рецепти.   Периодов следам  една германска фуд-блогерка, која прави интересни и брзи рецепти, а последно што ми фати око беа прженици …

Совршено мезе за ладни денови – потребни ви се само три состојки Read More »