12.8 C
Скопје

Tag : Киднапирано

Вести Свет

Телото на шестгодишно девојче киднапирано од нејзиниот татко е пронајдено во близина на Тенерифе

Слободен печат
Телото на шестгодишно девојче кое го киднапирал нивниот татко од нивната помала сестра е откриено во водите околу островот Тенерифе по неколку недели потрага, што...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Киднапираното девојче од српскиот педофил е во лоша здравствена состојба

Горан Наумовски
Полициската потера по Нинослав Јовановиќ, сериски педофил подобро познат по прекарот „Малчански бербер“, продолжува откако се појавија индикации дека токму тој е поврзан со исчезнувањето...