Дијана лично ја повикала во Кенсингтонската палата: Принцот Вилијам бил лудо вљубен во убавицата која сите ја знаеме!

Принцезата Дијана сакала на својот син Вилијам да му исполни една голема желба – па така таа лично ја повикала жената по која принцот бил „луд“ како тинејџер. Супермоделот Синди Крафорд минатата година ѝ се придружи на својата колешка и пријателка Наоми Кемпбел во нејзината емисија „No filter“ на Јутјуб и тогаш откри неверојатни детали …

Дијана лично ја повикала во Кенсингтонската палата: Принцот Вилијам бил лудо вљубен во убавицата која сите ја знаеме! Read More »