• италијанска

Популарната водителка позираше во проѕирна маица, лајковите не престануваат (ФОТО)

Популарната италијанска водителка Дилета Леота по неколку недели во самоизолација се враќа на малите екрани. На радост на бројните обожаватели, водителката има повеќе од 6,2 милиони следбеници на Инстаграм, објави како нејзината емисија од радио пристигнува и на ТВ. „Среќна сум што можам да објавам дека мојата емисија ќе ја има и на телевизија, се …

Популарната водителка позираше во проѕирна маица, лајковите не престануваат (ФОТО) Read More »