Tag : хоспитализирана

Забава Магазин

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Слободен печат
Наташа Беквалац била приморана на кратко да ги запре подготовките за концертот закажан за 14 февруари во Белград, бидејќи и се слошило по што итно била...