Tag : глуми

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Телевизиско деби – Шварценегер ќе глуми во нова шпионска серија

Слободен печат
Легендарниот акционен актер, Арнолд Шварценегер, ќе глуми во новата едночасовна шпионска серија, која ќе се прикажува на „Скајденс“ телевизијата, тврди „Варајети“. Освен главната улога, Шварценегер...
Забава Магазин Магазин слајдер Сцена

Алек Болдвин како Трамп – Пие избелувач и порачува: „Ќе го пуштиме овој вирус да дивее“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Омилена мета на актерот Алек Болдвин е американскиот претседател Доналд Трамп, кој често го имитира во шоуто „Saturday Night Live“. Во скечот кој вчера беше...
Магазин Семејство

На оваа трудница во болница никој не сакал да и отстапи место, па нејзиниот сопруг морал да глуми столче (ВИДЕО)

Слободен печат
Полицијата, која го објави видеото, ги критикуваше луѓето кои седеле на столчињата и кои цело време гледале (или се правеле дека гледаат) во телефоните. Сопругот...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Николас Кејџ прифати да се глуми себеси во филмот Николас Кејџ

Слободен печат
Николас Кејџ прифати да се глуми себеси во новиот филм кој ќе ја прикаже приказната за очајничките обиди на актерот да добие улога во филм...
Еспресо Шоу биз

Славниот актер постојано глуми татко, а својата ќерка не сака ниту да ја запознае

Слободен печат
Познатиот холивудски актер Овен Вилсон, кој го засакавме преку улогата во некои од најпопуларните комедии, има три деца со три различни жени, а неговите фанови...
Еспресо Шоу биз

Полусестрата на Меган Маркл ГО РАЗОТКРИ ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА ВОЈВОТКАТА: Во јавноста глуми жртва, приватно НЕ ПРАШУВА ЗА БОЛНИОТ ТАТКО (ВИДЕО)

Слободен печат
Саманта Маркл својата отуѓена полусестра Меган Маркл, која се омажи за принцот Хари, ја осуди откако војвотката се пожали дека луѓето ретко прашуваат дали и...
Забава Магазин

Кинезите со опасен изум: Човек кој глуми ногарки (ВИДЕО)

Слободен печат
Станува збор за многу важна свечена прослава, со неколку илјади учесници. А ова е пресмешно и досега невидено, дефинитивно. На една важна свеченост, каде се...
Еспресо Секс

Мал детаљ од сексот е јасен знак дека жената ве изневерува

Слободен печат
Експертите тврдат дека овој детаљ е уверлив доказ за неверството на жената. Иако можеби мажите се оние кои повеќе изневеруваат, тоа не значи дека и...