-4 C
Скопје

Tag : гледаност

Кошарка Спорт

Гледаноста на големото НБА финале на историски минимум

Слободен печат
Првите три натпревари од големото финале во НБА лигата помеѓу Лос Анџелес лејкерс и Мајами хит имале најниска гледаност во САД откако се бележат податоците...
Вести Скопје

Град Скопје: Голема гледаност на маалските концерти на отворено на социјалните мрежи

Вчерашните маалски концерти од програмата „Култура за време на корона” побудија голем интерес, имаа одличен прием кај околните жители и постигнаа голема гледаност на социјалните...
Забава Магазин

ОВАА ДЕВОЈКА Е СПРЕМНА НА СЕ поради малку популарност (ВИДЕО)

Слободен печат
Луѓето се подготвени да направат се за малку повеќе популарност. Жив доказ е и оваа девојка која проба да изеде жив октопод. Но, октоподот беше...