• георгина

ФОТО| Таа не носи памучни пижами: Погледнете што облекува згодната Георгина пред спиење!

Вереницата на славниот фудбалер ги засени сите со новата објава во секси долна облека… Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез (26) објави нова фотографија на Инстаграм во која ја покажа својата секси долна облека и како таа всушност изгледа пред спиење. Георгина е гламурозна девојка на еден од најлегендарните светски фудбалери, која секојдневно ја грее …

ФОТО| Таа не носи памучни пижами: Погледнете што облекува згодната Георгина пред спиење! Read More »