Tag : фаворит

Жена Магазин

Прва жена фаворит за Оскар за филмска музика – Хилдур Гуднадотир

Слободен печат
Хилдур Гуднадотир (37), авторка на музиката за мегапопуларниот филм „Џокер“, води многу мирен живот во Берлин, но веќе почна да се шета по црвениот тепих,...
Спорт Фудбал

Обложувалниците имаат фаворит на ЕП, Шпанија и Германија ни во Топ 4!

Слободен печат
Веднаш после извршувањето на ждрепката за групите на Европското првенство 2020 година, светските обложувалници ги објавија квотите на фаворите за освојување на титулата. Помалку една...
Вести Ви Препорачуваме Регион

КОЈ ЌЕ ЈА ЗАМЕНИ ТЕРЕЗА МЕЈ: Неколку политичари во жестока битка!

Слободен печат
Тереза Меј по седми јуни повеќе нема да биде премиер на Велика Британија, а со тоа се отвора прашањето за нејзиниот наследник. Веќе неколку политичари...
Еспресо Секс

Вашата омилена секс поза говори многу за вас – Што е тоа?

Слободен печат
Дали сте личност способна за мултитаскинг или сакате да работите скриени во сенка? Некои ја сакаат класичната мисионерска поза, додека други уживаа во авантуристичката стоечка....