Tag : емануел

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Претседателот не може да го оттргне погледот од својата сопруга: Брижит Макрон (67) ја покажа фигурата во костим за капење (ФОТО)

Слободен печат
Претседателот Емануел Макрон во моментот летува на остров на југот од Франција со саканата сопруга Брижит Макрон. Претседателот на Франција и 24 години постарата прва...
Еспресо Шоу биз

Каде исчезна ФРАНЦУСКАТА ПРВА ДАМА?

Слободен печат
Француската прва дама Брижит Макрон последен пат е видена на средината на минатиот месец, кога беше во придружба на својот сопруг, претседателот Емануел Макрон на...
Еспресо Шоу биз

Шокантни детали: Како Брижит го „украла“ Макрон од својата ќерка

Слободен печат
Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата 24 години постара сопруга Брижит се венчаа во 2007 година и тоа една година по нејзиниот развод од банкарот...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Највисок степен на заштита – Макрон во Белград ќе се чува со „непробоен дијамант“

Слободен печат
Четири илјади специјалци на српската полиција и армија, како и припадници на француската Легија на странци ќе се погрижат за безбедноста на францускиот претседател Емануел...