Tag : друга

Жена Живот Магазин Магазин слајдер

Опседната со розевата боја – Веќе 13 години не носи ништо во друга боја, а и домот од подот до таванот и е розев (ФОТО)

Слободен печат
Јасмин Шарлот (32) е наставничка од Швајцарија која веќе 13 години наназад, носи исклучиво розови алишта, чевли и се шминка со розова боја. Покрај својот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сопругот ја изневеруваше, а поради депресијата се здебели – Актерката беше на раб од развод и банкрот, а сега е сосема друга жена (ФОТО)

Слободен печат
Тори Спелинг пројде низ тежок период минатата година, меѓутоа сето тоа сега е зад неа и нејзините нови фотографии докажуваат дека таа изгледа подобро од...
Забава Магазин

На свадба дивјачки го грабна бидермаерот од друга жена, невестата во шок седна на земја (ВИДЕО)

Слободен печат
Однесувањето на една гостинка на оваа венчавка во шок ја остави невестата и останатите присутни. Необична ситуација се случи кога невестата го фрли бидермаерот, а...
Забава Магазин

Хаос во авион: Патничка го скршила лаптопот од главата на своето момче бидејќи гледал во друга жена (ВИДЕО)

Слободен печат
Шокантна снимка од авион во која може да се види како љубоморната жена го скршила лаптопот удирајќи го својот дечко по глава. Причина за кавгата,...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Анастасија се исели од семејната куќа: Ќерката на Цеца фатена како внесува куфери во друга зграда (ФОТО)

Слободен печат
Најверојатно ќерката на Цеца се одлучила на заеднички живот со својот партнер Ѓорѓе. Ќерката на фолк дивата, Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, одлучи да започне заеднички...
Еспресо Шоу биз

Принцот ВИЛИЈАМ искрено за ТРАГИЧНАТА ЗАГУБА на својата мајка: ТАА БОЛКА се чувствува како ниту една друга! (ВИДЕО)

Слободен печат
Британскиот принц во една ТВ емисија ја истакна важноста за менталното здравје и зборуваше за болката по трагичната смрт на принцезата Дијана. Принцот Вилијам исклучително...
Еспресо Шоу биз

Душко Тошиќ веќе не ја следи Карлеуша на Инстаграм: Објави фотографија со друга жена

Слободен печат
Душко Тошиќ веќе не ја следи Јелена Карлеуша на Инстаграм, тој ја следи само нејзината покојна мајка, Дивна Карлеуша, на која често и коментираше и...