Tag : долен веш

Еспресо Шоу биз

Ивана Кнол во проѕирна долна облека ги „распамети“ фановите! (ФОТО)

Слободен Печат
Ивана Кнол одлучи да ги „распамети“ своите пријатели на Инстаграм. Најзгодната хрватска навивачка и креаторка на костими за капење со квадрати, објави провокативна фотографија на...
Еспресо Шоу биз

Самата на себе си е најголема реклама: Емили Ратајковски позираше со својата колешка и повторно го освои вниманието на публиката (ФОТО)

Слободен Печат
Емили Ратајковски (28) неодамна докажа дека самата на себе си е најдобра реклама. Манекенката лансираше нова колекција на долен веш со што се пофали и...