Самата на себе си е најголема реклама: Емили Ратајковски позираше со својата колешка и повторно го освои вниманието на публиката (ФОТО)

Емили Ратајковски (28) неодамна докажа дека самата на себе си е најдобра реклама. Манекенката лансираше нова колекција на долен веш со што се пофали и на социјалните мрежи.

Таа позираше со својата колешка Џамеа Лине и двете облекле само градник, танга и патики. Тие дури и снимиле видео, а нивното разголено издание го погледнале скоро 10 милиони луѓе.

Секако беа преплавени со коментари, а еден обожавател им препорачал: „Оваа објава ми се допаѓа повеќе отколку фотографиите на мојот сопруг“. Инаку, Ратајковски неодамна се најде во центарот на вниманието за време на премиерата на фимот „Uncut Gems“ во Лос Анџелес.

Иако беше облечена во црн фустан со кој покажа „премногу“, сите очи биле упатени кон нејзината рака на која пишувало „Fuck Harvey“, алудирајќи на сексуалниот предатор Харви Вајнстајн (67).

„Денес Харви Вајнстајн и неговото поранешно студио направија спогодба од 25 милиони долари со своите жртви. Вајнстајн е обвинет за делата кои се од сексуално вознемирување до силување, нема да мора да ја признае вината или да плати со сопствени пари“, напиша манекенката на друштвената мрежа.

Прочитајте и...  Ја крие како змија нозете: Сопругата на Никола Којо е вистинска „бомба“ (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат