• Џорџ Клуни

Сцената со бакнеж ја повторувале дури 80 пати: Џулија Робертс и Џорџ Клуни едвај успеале да се бакнат

Оскаровците Џорџ Клуни и Џулија Робертс повторно се обединуваат на големото платно во филмот „Билет за рајот“ (Ticket to Paradise), нивната прва заедничка романтична комедија, во која играат разведен пар кој се обидува да ја спречи својата ќерка да се омажи. Филмот синоќа ја имаше светската премиера во Лондон.   View this post on Instagram …

Сцената со бакнеж ја повторувале дури 80 пати: Џулија Робертс и Џорџ Клуни едвај успеале да се бакнат Read More »