• џо манганиело

ФОТО: Најпосакуваната жена на светот наполни 49 години: Го победила ракот и изгледа како божица

Холивудската актерка со колумбиско потекло, Софија Вергара, вчера наврши 49 години. Сексапилната актерка како да не старее, ако ги споредиме нејзините нови и стари фотографии, коишто самата актерка ги објавува на својот Инстаграм. Вергара неодамна со следбениците споделила фотографија од 90-тите години на која позира на плажа во Мајами во црно бикини и во предизвикувачка …

ФОТО: Најпосакуваната жена на светот наполни 49 години: Го победила ракот и изгледа како божица Read More »