• царски рез

Гвинет Полтроу со болно признание за пораѓањето со своето прво дете: „Можевме и двете да го загубиме животот“

Холивудската глумица Гвинет Полтроу раскажа дека била во животна опасност кога ја раѓала ќерка си Епл (17) и поради тоа била испратена на итен царски рез. Гвинет која ја роди Епл Мартин во бракот со поранешниот сопруг Крис Мартин, фронтменот на „Колдплеј“, отворено раскажа за „лудото“ пораѓање за првпат и дискусијата околу влијанието врз жените …

Гвинет Полтроу со болно признание за пораѓањето со своето прво дете: „Можевме и двете да го загубиме животот“ Read More »