Tag : човекот

Живот Магазин Магазин слајдер

Два дена по свадбата се развел – Човекот дознал морничава вистина за својата жена на втората брачна ноќ (ВИДЕО)

Слободен печат
Маж од Индонезија по само два дена брак се развел од својата сопруга, откако сфатил дека таа всушност не е жена. Мух ја запознал Мита...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Технологија

Импланти во мозокот, чипови на черепот: Поврзувањето на луѓето и компјутерите започнува следната година?

Слободен печат
Поврзувањето на мозоците со компјутерите ќе биде единствениот начин да се одржи чекорот со развојот на вештачката интелигенција, тврди Илон Маск. Илон Маск повторно проговори...
Магазин

Украинец на човекот кој му ја силувал жената му се осветил на БРУТАЛЕН НАЧИН

Слободен печат
Маж од Украина му го отсекол пенисот на човекот кој му ја силувал жената недалеку од нивниот дом во Украина. Сето ова се случило минатиот...
Еспресо Шоу биз

„Човекот Кен“ кој на операции потроши околу 700.000 евра: „Носот ми отпаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат
Родриго Алвес, кој го нарекуваат „Човекот Кен“, проговори за операциите и бројните козметички зафати кои ги направил на своето тело. На операции бил вкупно 72...