7.1 C
Скопје

Tag : бритни спирс

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бритни бара 100 чизбургери, Том Круз 50 танги, а Менсон ќелава проститутка: Лудите барања на холивудските ѕвезди!

Слободен печат
Славните личности имаат своја листа на барања при настапи на концерти, снимања на филмови, гостувања во емисии… Но, некои од тие барања се навистина луди....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Продолжува судската битка на Бритни Спирс

Слободен печат
Пејачката која е во судски спор со татко ѝ, во средата извојува мала победа, кога ѝ беше дозволено да го прошири својот тим овластени финансиски...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Адвокатот на Бритни Спирс ги загрижи обожавателите: Нејзината ментална состојба е како онаа на пациент во кома!

Слободен Печат
Адвокатот на пејачката Бритни Спирс (38), Сем Ингам, неодамна ја спореди моменталната ментална способност на својата клиентка со онаа на пациент во кома, што уште...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бритни Спирс го продолжува трендот на „чудни“ објави на социјалните мрежи

Слободен Печат
Поп пејачката Бритни Спирс во последните неколку месеци постојано објавува фотографии, со желба, како што изјави таа, да им покаже на нејзините обожаватели како изгледа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бритни Спирс повеќе нема да настапува во живо, поради намалените приходи бара сама да располага со своите пари

Слободен печат
Славната музичка ѕвезда наводно се обидува да дојде до судската документација и да ја изнесе во јавноста, но нејзиниот татко се спротивставува на тоа… Поп...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Парис Хилтон застана во одбрана на својата пријателка: Тоа што ѝ се случува на Бритни не е фер!

Слободен Печат
Богатата наследничка и ријалити ѕвезда Парис Хилтон сака да се дружи со Бритни Спирс, а како гостин во една емисија ја бранеше и ја поддржуваше...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Слобода за Бритни“: Дали Бритни Спирс ќе остане под старателство на татко?

Слободен печат
Во изминатиот период на социјалните мрежи сѐ поголем број обожаватели на Бритни Спирс, бараат да ѝ се вратат „одземените“ права од судот. Нејзините фанови и...
Магазин Магазин слајдер

Чудна шминка по цело тело и поглед кој кажува дека не е добро: Фановите загрижени поради новите фотографии на Бритни Спирс! (ФОТО)

Васко Спасоски
Поранешната „поп принцеза“ Бритни Спирс (38) на последната објава на социјалната мрежа Инстаграм го покажа своето тело прекриено со бели тетоважи, а по овие фотографии,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Извисила – Поп дивата договорила состанок со принцот Вилијам, но тој не се појавил

Слободен печат
Пред повеќе од 20 години во јавноста кружеа гласини дека британскиот принц Вилијам и пејачката Бритни Спирс се во врска, но иако сето тоа остана...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бритни Спирс призна дека сака уште едно дете, но има една главна пречка во нејзиниот план!

Слободен Печат
Пејачката Бритни Спирс сосем отворено проговори во медиумите за се што ѝ лежи на душата. Таа призна дека сака уште едно бебе и тоа со...