• бритни спирс

ФОТО | Најпознатите изгледи на Греми наградите – од прозирниот фустан на Џенифер Лопез до јајцето на Лејди Гага

Секоја година Греми наградите на едно место ги собираат најголемите музички ѕвезди, за да ги добијат најпрестижните музички награди за изминатата година. Покрај тоа што се слави музиката, настанот секогаш значи и претставување на новите модни трендови и гламур, со што ѕвездите се запишуваат во историјата како модни икони. И додека сè уште ги средуваме …

ФОТО | Најпознатите изгледи на Греми наградите – од прозирниот фустан на Џенифер Лопез до јајцето на Лејди Гага Read More »