17 C
Скопје

Tag : бори

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бонд девојката Тања Робертс е жива: Нејзиниот сопруг пренел неточна информација

Слободен печат
Американската актерка Тања Робертс, која светската слава ја стекна во филмовите за Џејмс Бонд и во последната сезона од серијата Чарлиевите ангели, за која вчера...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

НОСЕТЕ МАСКИ! Шерон Стоун објави слика од болничката соба на нејзината сестра која се лекува од коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат
Една од најпознатите светски актерки Шерон Стоун откри дека нејзината сестра Кели Стоун се бори против коронавирусот и дека е на болничко лекување. Холивудската ѕвезда...
Жена Здравје Магазин Магазин слајдер

Напиток кој се бори со токсините: За 5 дена послаби за 3 килограми

Слободен печат
За време на летниот период доколку сакате да намалите 3 килограми за 5 дена, применувајте исклучиво здрави рецепти. Потребни се пет минути за да го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Потврдата од докторот ме фрли во очај, но верувам во чуда: Џеси Џеј проговори за болеста со која се бори

Слободен печат
Многу години не сакаше да ги открие деталите за својата борба, а за нејзината болест се до минатата година не знаеле ниту најмилите… Славната пејачка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селена Гомез се бори со биполарно пореметување – Отидов во психијатриска болница и добив дијагноза

Слободен печат
Пејачката Селена Гомез (27) призна дека години наназад се бори со биполарно пореметување, како и дека поради тој проблем посетила и психијатриска болница. Селана во...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Вал Килмер: Искашлував крв, креветот беше црвен…

Слободен печат
Актерот Вал Килмер (60) се бори со рак на грлото од 2015 година. Поради лошата здравствена состојба, холивудската ѕвезда стана непрепознатлива. Во своите мемоари „Јас...
Еспресо Шоу биз

Мишел Фајфер секогаш има насмевка на лицето, но таа долго време се бори со овој сериозен проблем

Слободен печат
Публиката ја обожава, а Мишел Фајфер сепак се држи на страна. Мишел Фајфер отсекогаш плени со својот совршен стил, а својата слава не ја стекнала...