• болки

Холивудската актерка во болки по вакцинирањето: Морам да ви ја кажам вистината…

Актерката Тара Рид на Инстаграм откри дека вакцинирана против короната, но патем се пожалила и дека воопшто не и било лесно. „Се вакцинирав и морам да ви ја кажам вистината. Ужасно боли, се чувствувам како некој да ме застрелал со пиштол во раката”, напишала таа покрај фотографијата од вакцинацијата. Во коментарите, таа додала дека ништо …

Холивудската актерка во болки по вакцинирањето: Морам да ви ја кажам вистината… Read More »