Tag : бојана

Забава Магазин Магазин слајдер

Емотивната приказна на Бојана и Бамби раскажана во прво лице, надежта последна умира (ФОТО)

Ј.К.Д
Приказна на Бојана и кучето Бамби беше една од позитивните приказни кои ја обележаа изминатата недела, носејќи ја пораката на надежта и љубовта. Разделбата на...
Еспресо Шоу биз

Бојана Скендеровски за првпат објави фотографија од синчето (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката и водителка Бојана Скендеровски четири месеци откако се породи со синчето Ѓорѓи реши да и го покаже на јавноста. Таа на социјалните мрежи ја...