Бојана Скендеровски за првпат објави фотографија од синчето (ФОТО)

Пејачката и водителка Бојана Скендеровски четири месеци откако се породи со синчето Ѓорѓи реши да и го покаже на јавноста.

Таа на социјалните мрежи ја објави првата фотографија од четиримесечното синче до чива фотографија напиша „Здраво свет“.

инстаграм

Бојана сподели и семејна фотографија со сопругот Васко и ќерката Искра до која напиша „Фамилијата не е најважна, таа е се“.

инстаграм

Од пријателите таа доби само пофални зборови.

Јавноста ја запозна Бојана преку музичкото натпреварување „М2 – потрага по ѕвезда“. Таа последниве неколку години е автор и водител на емисијата „Улица Македонија“.

View this post on Instagram

Ве сакам дечки[email protected]

A post shared by Bojana Skenderovski (@bojanaskenderovski) on

View this post on Instagram

Its my party…❤️💋

A post shared by Bojana Skenderovski (@bojanaskenderovski) on

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат