ПЕЈАЧКАТА И ВОДИТЕЛКА СТАНА МАЈКА: Се породи Бојана Скендеровски – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ПЕЈАЧКАТА И ВОДИТЕЛКА СТАНА МАЈКА: Се породи Бојана Скендеровски

Таа веќе ја има ќерката Искра, а преку Фејсбук му порача добредојде на новородениот син Ѓорѓи.

Водителката на „Улица Македонија“, Бојана Скендеровски, по вторпат стана мајка, овојпат на машко бебе.

Таа веќе ја има ќерката Искра, а преку Фејсбук му порача добредојде на новородениот син Ѓорѓи.

Бојана кариерата ја започна како ексклузивец на „М2-потрага по ѕвезда“, а потоа сними уште неколку музички хитови.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close