• бакнеж

ФОТО: Лана Дел Реј конечно ни откри кој е нејзиниот вереник

Пејачката Лана Дел Реј откако ја раскина врската со полицаецот Шон Ларкин минатата година, очигледно веднаш се фрлила во потрага по нова потенцијална љубов. На крајот на летото, таа се запознала со кантри пејачот Клејтон Џонсон на апликацијата за онлајн состанување, а по тоа страстите меѓу нив се разгореле многу брзо. На почетокот на нивното …

ФОТО: Лана Дел Реј конечно ни откри кој е нејзиниот вереник Read More »