Tag : бабата

Забава Магазин

Реакцијата на бабата откако ДОБИ ПОДАРОК КОЈ ГО ЧЕКАЛА 20 ГОДИНИ стана хит на интернет (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото од преслатката реакција на бабата која го отвара нејзиниот подарок стана хит на социјалните мрежи. Захриа Лавет Палмер пред неколку дена на Твитер го...
Забава Магазин

Погледнете ја реакцијата на бабата која по грешка го изела колачето од канабис на внукот (ВИДЕО)

Слободен печат
Една баба стана интернет ѕвезда благодарение на снимката која веројатно ја снимил нејзиниот внук, и тоа откако таа по грешка го изела неговото колаче од...