• алек болдвин

ФОТО | Ќерката на Болдвин извесно време беше послушна поради него, а сега се соблече сосема гола!

Ајрленд Болдвин (26) извесно време била мирна кога се во прашање провокативните фотографии, поради што нејзиниот татко Алек Болдвин и јавно реагираше и изразуваше незадоволство. Меѓутоа, таа сега им се врати на старите навики, па објави фотографија на која лежи целосно гола во када, во хотел во Нешвил. Таа се пофалила дека ужива на одморот, …

ФОТО | Ќерката на Болдвин извесно време беше послушна поради него, а сега се соблече сосема гола! Read More »