Tag : 3

Жена Магазин

ГО ИЗГУБИЛА СИНОТ 3 ЧАСА ПО ПОРОДУВАЊЕТО: Тогаш решила да им помогне на СИТЕ МАЈКИ! Го собирала своето МЛЕКО и го донирала (ФОТО)

Слободен печат
Сиера и Ли одлучиле да ја „истуркаат“ бременоста докрај и да поминат малку време со својот син кој пристигнал два месеци пред терминот, а починал...
Здравје Магазин

Диета со ориз: Еве како да намалите 7 килограми за само 3 недели

Слободен печат
Нејзината намена во тоа време била да го намали крвниот притисок, да го регулира шеќерот, и да ја подобри состојбата на лицата со болни бубрези....
Вести Регион

Земјотрес во Атина со јачина од 3,8 степени по Рихтер

Слободен печат
Земјотрес со јачина од 3,8 степени според Рихтер денеска ја зафати Атина. Институтот за геодинамика на атинската опсерваторија соопшти дека земјотресот е почувствуван во поширокиот...
Забава Магазин

3 совршени летни шејкови за освежување и зголемување на енергијата (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат
Направете некој од следниве напитоци, наполнете се со енергија и подобрете го вашето здравје… Напиток од морков – 1 јаболко – 2 моркови – 1...
Еспресо Жена Магазин Убавина

3 брзи и ефикасни рецепти за мазна кожа без целулит

Слободен печат
Пилинзите кои се состојат од абразивни состојки како морска сол, кафеав шеќер и кафе се најдобрите пријатели вашето тело. Пилинзите од абразивни состојќи се идеални...
Ви Препорачуваме Еспресо Хороскоп

3 најкреативни хороскопски знаци! Дали и вие сте меѓу нив?

Слободен печат
Креативноста е многу важен дел од човечкиот живот, па затоа таа се поттикнува уште во детството преку училишните предмети. Да не постоеја креативните поединци, животот...
Еспресо Убавина

Две маски од само 3 состојки: Подочниците исчезнуваат за една недела

Слободен печат
Направете ги овие маски и победете ги темните кругови околу очите… Подочниците се порака дека нашето тело трпи некои промени, најчесто се последица на замор...
Еспресо Семејство

3 најдобри трикови со кои ќе го спасите мебелот со гребнатини

Слободен печат
Гребнатините можат да ја уништат естетиката на секое парче мебел во домот. Но, тоа не значи дека треба да се збогувате со сите дрвени површини...
Еспресо Секс

500 жени открија топ 3 секс пози кои ги доведуваат до оргазам

Слободен печат
Резултатите би можеле пријатно да ве изненадат. Нема потреба да ја научите Кама Сутра напамет за да ја доведете жената до оргазам. Всушност, воопшто не...